Kahverengi - Mavi

SETH-HAVANA

Çerçeve : MAZZUCCHELLI ASETAT
Çerçeve Rengi: HAVANA
Cam Rengi : KAHVE MAVİ
Üretim Yeri : İTALYA

 •  Online Alışveriş İptal ve İade Şartları
  Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Online satış sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
  İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
  Gözlüğün sapında bulunan çıkarılabilir, kırılgan güvenlik etiketinin zarar görmesi ve çıkarılması durumunda iade kabul edilemeyecektir.
  1. İade edilecek ürün,
  2. İade edilecek ürüne ait düzenlenmiş sevk/fatura paket üzerinde görünür olmalıdır (Tüm nüshaları ile birlikte),
  3. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz,
  Arıza ve iade talep formu için tıklayınız.
  1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
  • Ambalajı yıpranmış, silme bezi jelatini açılmış, ürün kullanılmış, tahrip olmuş, garanti belgesi yıpranmış, FRANCO VITAL GÜVENLİK KLİDİ açılmış vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Güvenlik kilidi ile ilgili hatırlatma notu ayrıca ürün ambalajı ile siz değerli müşterilerimiz ile gönderim sırasında paylaşılmaktadır.
  • İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ / FATURASI
  İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin/faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
  DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  • Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaşmasından itibaren en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır. İade süreciniz hakkında ekiplerimiz tarafından gönderilen mail ile tarafınıza bilgi verilecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7-10 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
  • Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi ödeme şeklinize göre (taksitli olarak yada peşin) yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
  İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
  İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) gönderilmelidir.
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
  SİPARİŞ İPTALİ
  Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.
  ÜRÜN İADE ADRESİ ve FİRMA KODU:
  Ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurt İçi Kargo ile aşağıdaki yöntemlerle ulaştırabilirsiniz. Alıcı kodu "358 544 000 AYKA OPTİK " olarak belirtmeniz yeterlidir. Adres: AYKA OPTİK Gıda Koz. Tem. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Merkez: Sakarya Cad. No1/23 Kızılay / Ankara Tel: +90 (312) 465 0454
  ... kişi şu an bu ürünü inceliyor

  Bu ürünü sevdiklerinizle paylaşın

215,00

Sadece 5 ürün stokta mevcut.
+
%100 Güvenli ÖdemeTrust
SKU: FVSETH08 Model:
Kapalı Sepetim
Kapalı Favorilerim
Kapalı Son baktığınız ürün(ler)
Kapalı
Kapalı
Modeller